Strona główna
Przedsiębiorstwo
Nasze usługi
Nasza oferta
Nowości
Atesty
Kto kim w firmie
Kontakt
Dojazd
Impresja
 
 
Designed by PixelThemes.com
 
Przedsiębiorstwo

... zostało założ o ne w 1949 roku przez Otto Petriego, a dalej prowadzone i rozbudowane przez Ehrfried Petri. Zajmowano się w nim między innymi wytwarzaniem produktów i chemikaliów dla celów i potrzeb lokalnej kopalni rudy.

Dział aerozoli dla pojazdów, działalności gospodarcze j i przemysłu został utworzony pod koniec lat 70-tych przez pana Thomas Petri. Tymczasem Barbara Angelika Gros-Petri jest jedynym dyrektorem zarządzającym. Obecnie zatrudnionych jest około 30 pracowników.

Kluczowym zakresem działalności przedsiębiorstwa są spraye techniczne, które wykonuje się z wysokim standardem jakości. Kompletny system kontroli i zapewnienia jakości oraz wykwalifikowany personel zapewniają każdorazowo trwałą jakość.

Asortyment obejmuje obecnie kilkaset produktów i jest stale rozszerzany. Także rozlewanie na zlecenie udostępnionych płynów do puszek z aerozolem i rozlewanie płynnych produktów do kanistrów i beczek.


Prowadzimy dostawy wyłącznie dla celów handlu detalicznego w kraju i za granicą i obsługujemy nasze przedstawicielstwa z obiektami w:

Austria
Belgia
Grecja
Holandia
Italia
Łotwa
Luksemburg
Chorwacja
Polska
Szwecja
Szwajcaria
Hiszpani
Ungarn Węgry