KONTAKT

ISTNIEJEMY DLA PAŃSTWA I CIESZYMY SIĘ, ŻE MOŻEMY PAŃSTWU POMÓC.

Zespół OPN-CHEMIE z przyjemnością pomoże znaleźć Państwu odpowiedź na pytania dotyczące asortymentu lub złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

PARTNERZY

Barbara Angelika Gros-Petri

Barbara Angelika Gros-Petri

Szef firmy
+49 (0)2735/77 25-20
baerbel.petri@opn-chemie.de
Barbara Angelika Gros-Petri

Jolanta Karczewska

Reprezentant firmy OPN-CHEMIE OTTO PETRI GmbH w Polsce
+48 58 302 57 83
sph.jkarczewska@gmail.com
Barbara Angelika Gros-Petri

Andrzej Sadownik

Reprezentant firmy OPN-CHEMIE OTTO PETRI GmbH w Polsce
+48 58 302 57 83
sph.jkarczewska@gmail.com
Monika Preiss

Monika Preiss

sprzedaż realizacja zamówień
+49 (0)2735/77 25-15
monika.preiss@opn-chemie.de
Melanie Roth

Melanie Roth

informacje o produkcie karty charakterystyki wykonanie etykiet
+49 (0)2735/77 25-17
melanie.roth@opn-chemie.de
Leonie Emde

Leonie Emde

opracowanie zamówień, wykonanie etykiet
+49 (0)2735/77 25-14
leonie.emde@opn-chemie.de
Bianca Dielmann

Bianca Dielmann

opracowanie i wysyłka zamówień
+49 (0)2735/77 25-12
bianca.dielmann@opn-chemie.de
Sabrina Schnorrenberg

Sabrina Schnorrenberg

księgowość
+49 (0)2735/77 25-16
sabrina.schnorrenberg@opn-chemie.de
Norbert Gros

Norbert Gros

Inspekcja EPD archiwacja dokumentów
+49 (0)2735/77 25-0
norbert.gros@opn-chemie.de
Damian Theiler

Damian Theiler

zarządzanie produkcją
+49 (0)2735/656252
info@opn-chemie.de
OPN-CHEMIE OTTO PETRI GmbH

In der Au 14
D-57290 Neunkirchen
GERMANY

+49 (0) 27 35 / 77 25-0
+49 (0) 27 35 / 77 25-90
info@opn-chemie.de

Formularz Kontaktowy

Zapoznałem się z polityką prywatności. Zgadzam się by w celu udzielenia odpowiedzi moje dane z formularza kontaktowego zostały zebrane i przetworzone. Po udzieleniu odpowiedzi dane z formularza kontaktowego zostaną usunięte.

DIRECTIONS