O NAS

OPN- CHEMIE GmbH

partnerem w handlu produktami chemicznymi i aerozolowymi.

Od 1948 roku zajmujemy się produktami chemicznymi, a od roku 1978 roku również intensywnie produkcją aerozoli, dysponujemy tym samym ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Dostarczamy najwyższej jakości produkty zarówno odbiorcom hurtowym, jak i detalicznym. Zamówienia realizujemy szybko i terminowo. Od stycznia 2017 roku, przy zamówieniu 12 i więcej sztuk danego produktu udostępniamy możliwoś opracowania i drukowania etykiet wedle życzenia klienta. Współpracę z naszymi klientami opieramy na zasadach partnerstwa. Dbamy również o przyjazne i partnerskie stosunki wewnątrz firmy. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy zapewniają nie tylko profesjonalny poziom obsługi, lecz również pomoc w wyszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Z OPN-CHEMIE otrzymujecie Państwo szybko i terminowo najwyższej jakości produkty. To dewiza naszej działalności.

Übersichtskarte OPN Chemie

OPN-CHEMIE OTTO PETRI GmbH

Experience, competence and reliability = trust and satisfaction with our customers
In der Au 14
D-57290 Neunkirchen – Germany
Bild 4
Bild 3
Bild 2
Bild 1

HISTORIA FIRMY

OPN-CHEMIE OTTO PETRI GmbH została założona w 1948 roku przez pana Otto Petri jako przedsiębiorstwo jednoosobowe. Od 1953 roku firmę przejmuje pan Erfried Petri, który kontynuuje i rozszerza jej działalność. Firma zajmuje się między innymi produkcją na potrzeby przemysłu górniczego oraz chemikaliów dla lokalnej kopalni rudy. W 1967 roku do firmy dołączył pan Thomas Petri. W 1978 pan Thomas Petri rozpoczyna produkcję aerozoli przeznaczonych dla mechaniki pojazdowej, przemysłu i rzemiosła. W 2018 roku obchodzimy jubileusz “40-lecia produkcji aerozoli OPN-CHEMIE”. W 1993 r. Thomas Petri przejmuje firmę i kontynuuje jej działalność w formie przedsiębiorstwa jednoosobowego pod nazwą Otto Petri – właściciel Thomas Petri. W 1998 r. firma Otto Petri – właściciel Thomas Petri została przekształcona w OPN-CHEMIE OTTO PETRI GmbH. W grudniu 2016 dochodzi do zmian własności firmy. Jedyną właścicielką zostaje pani Barbara Angelika Gros-Petri. W firmie zatrudnia się obecnie około 20 pracowników. Podstawową działalnością firmy staje się produkcja sprayów technicznych. Produkcja odbywa się z zachowaniem wysokich standardów jakości. Skuteczny system kontroli produkcji, a także wysoko wykwalifikowany personel, zapewniają stałą wysoką jakość produkcji i dystrybucji produktów na całym świecie. W chwili obecnej asortyment produkcji obejmuje kilkaset pozycji i stale się rozwija.  Realizujemy również usługi napełniania powierzonych nam płynów. Od stycznia 2017r. nawet dla niewielkich ilości zamawianych u nas produktów możemy przygotować etykiety spełniające indywidualne wymagania klienta. Etykiety te możemy przygotować we własnym zakresie i drukować w kolorze 4C. W czerwcu 2020 r. nazwa firmy została zmieniona na OPN-CHEMIE GmbH.

1948

Firma założona przez Otto Petri Produkcja na potrzeby górnicze oraz chemikalia dla lokalnego przemysłu górniczego (kopalnia rudy),

Read more

1953

Firmę przejmuje pan Ehrfried Petri

Read more

1967

Do firmy dołącza pan Thomas Petri

Read more

1978

Poszerzenie działalności firmy o produkcję aerosoli dla techniki motoryzacyjnej rzemiosła i Przemysłu.

Read more

1993

Thomas Petri przejmuje firmę i kontynuuje jej działalność w formie przedsiębiorstwa jednoosobowego

Read more

1998

Firma Otto Petri – właściciel Thomas Petri została przekształcona w OPN-CHEMIE OTTO PETRI GmbH

Read more

2016

Dochodzi do zmian własności firmy. Jedyną właścicielką zostaje pani Barbara Angelika Gros-Petri.

Read more

2017

Introduction of in-house label creation and 4C printing

Read more